Ar-Ge & Mühendislik

Güçlü mühendislik kadromuz ile teknolojik gelişmeleri takip ederek, teklif aşamasından itibaren teknik ihtiyaç ve gerekliliklerini analiz ettiğimiz iş ortaklarımıza, inovatif kaplama çözümleri sunmaktayız.
Ar-Ge & Mühendislik

Patent başvurusunu yaptığımız, yüksek sıcaklığa, korozyona ve agresif kimyasallara son derece dayanıklı hibrit kaplama ve küçük çaplı mekanik hasarların yol açtığı erken korozyon problemlerinin önüne geçen, kendini yenileyebilme özelliği olan Normtech smart kaplama başta olmak üzere iş ortaklarımızın ve sektörün ihtiyaçlarına özel uygulamalar geliştirmekteyiz.

Norm Coating Akademi bünyesinde, kaplama teknolojileri konusunda kendi bilgi ve tecrübelerimizin yanı sıra, tedarikçilerimizin, üniversitelerimizin ve konu ile ilgili Ar-Ge merkezlerinin destekleri ile güncel ve doğru bilgi yapılandırılmasını sağlamak için kurum içi ve kurum dışı paydaşlarımıza teorik ve uygulamalı eğitimler vermekteyiz.

Tüm iş ortaklarımız Norm Akademi eğitimlerini kendi tesislerinde ya da Norm Coating tesislerinde uygulamalı olarak talep edebilmektedirler. Norm Coating Akademi eğitimleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.